Fryzury

Jak dbamy o nasze psy
Olka
Posty: 0
Rejestracja: 19 lip 2016, 18:04

Post autor: Olka » 14 lis 2016, 18:59

Zgadzam się z tym Jak ktoś się, że tak powiem, podnieca groomingiem to niech sobie robi takie cudaki, nie mam nic przeciwko, ale na mnie osobiście to nie robi wrażenia(oprócz tej pandy)


Ola i Nati taki apel do was.. odpuście sobie trochę, bo niewiele jest osób w tym wieku, które mają pasję i chęć rozwoju w dziedzinie kynologi.. trzeba takie osoby wspierać, bo im szybciej się nauczą tym lepiej dla nas i dla nich..

karetina
Posty: 1
Rejestracja: 19 lip 2016, 18:04

Post autor: karetina » 14 lis 2016, 18:59

Dziewczyny myślę, że nie ma się o co spierać, te fryzury to raczej takie inspiracje artystyczne, ktoś chce zabłysnąć i wymyśla takie cudeńka.Mnie też nie wszystko się podoba ale jak komuś tak, to niech farbuje, aby tylko nie robić krzywdy psiakom a przecież o gustach nie należy dyskutować. Mnie na osiedlu kilka razy spotkały przykrości z powodu fryzurek, które robię swojej Czelce a to przecież tylko warkoczyki albo fajnie upięty kucyk z kolorowymi spineczkami lub kokardką.Na forum pokazujemy fotki swoich psiaków i to jest normalne a u mnie na osiedlu nie ( szczególnie po tym jak próbowałam zawalczyć o to sprzątanie kupek). Ludziom przeszkadza, że moja suńka ma kilka różnych ubranek, że często noszę ją na rękach i że nie chce sie bawić z ich psami.. Doszły mnie słuchy, że jestem walnięta delikatnie mówiąc. Ale troszkę odeszłam od tematu. Myślę, że niech każdy sobie czesze jak chce, farbuje i strzyże aby tylko nie było to ze szkodą dla psiaczka. Myślę, również że każdy ma prawo wyrazić na ten temat swoją opinię i każdą z nich należy uszanować. Pozdrawiam.

Odpowiedz