SUMMERWINDS

Jakie kosmetyki wybrać a jakich nie!
darek
Posty: 0
Rejestracja: 19 lip 2016, 18:04

Post autor: darek » 14 lis 2016, 18:59

Szampon Shine Onn Shampoo

Zawiera optyczne rozjaśniacze z cząsteczkami pochłaniającymi promienie ultra-fioletowe oraz substancje wybielające dla jasnego, zdrowego blasku okrycia każdej maści. Luksusowo pieniący się, o zbalansowanym pH 6.5, nieuczulający. Nie zawiera żadnych "ostrych" chemikaliów, soli, wybielaczy ani nadtlenków.

Usuwa przebarwienia, czyści bez uszkadzania warstwy wierzchniej oraz odkrywa jaśniejsze pasma sierści, co czyni szaty białe i jasne optycznie lśniącymi przez zastosowanie cząsteczek pochłaniających promienie ultra-fioletowe oraz substancji wybielających. Ale nie martwcie się, jeśli szata Państwa psa jest ciemniejsza, ponieważ efekt rozjaśnienia jest tylko iluzją optyczną i Shine Onnn Shampoo działa wspaniale na sierści każdej barwy. Ciemniej ubarwione okrycia lśnią i odbijają promienie światła.

Sposób użycia:
1. Na mokrą sierść nanieść szampon
2. Masować aż do wytworzenia piany
3. Spłukać wodą
4. Dla uzyskania dodatkowego połysku należy powyższe czynności powtórzyć

Szampon stosowany u psów o jasnym lub białym umaszczeniu rozcieńczyć w skali 1:6
Szampon stosowany u psów o średnim lub ciemnym umaszczeniu rozcieńczyć w skali 1:12

Skład:aurylowy i lauretowy siarczan sodu kokami, betaina kokosowa, tetrasodowy EDTA, barwnik niebieski i czerwony, środki zapachowe.

Opakowania i cena:
70,00zł SHINE ONNN 1000 ml
35,00zł SHINE ONNN 300 ml
55,00zł SHINE ONNN 500 ml

Odżywka FINE-L-SHINE


Wskazówki użycia płynu i pasty odżywki Fine-L-shine. Produkt występuje w dwóch postaciach: płynu i pasty. Jest to ten sam produkt.

Płyn Fine-L-Shine jest koncentratem, który rozcieńcza się nawet w skali 1:10,

Odżywka skutecznie odżywiająca I nawilżająca sierść. Zapewnia długotrwały połysk i blask. Idealna dla każdego rodzaju sierści, szczególnie polecana dla sierści przesuszonej i zniszczonej. Odnawia i przywraca naturalną równowagę pH. Po zastosowaniu tej odżywki szata staje się miękka i delikatna.

Sposób użycia:
1.Można rozcieńczyć w ciepłej wodzie w skali 1:10, dokładnie wymieszać
2.Umyć sierść szamponem, Summerwinds i starannie spłukać
3. Lekko osuszyć
4. Nanieść rozcieńczoną odżywkę FINE-L-SHINE na sierść i delikatnie masując doprowadzić do spienienia
5. Pozostawić na sierści przez 1 minutę
6. Dokładnie spłukać

Skład:Cetrimid BP, alkohol etylowy, alkohol stearynowy, aromaty, chlorek sodu.

Opakowania i cena:
70,00zł FINE-L-SHINE 1000 ml
35,00zł FINE-L-SHINE 300 ml
55,00zł FINE-L-SHINE 500 m

PROTECT-A-COAT OLIWKAJest odżywką na bazie oleju, którą stosuje się w celu odżywienia i ochrony okrycia, a także dla odzyskania elastyczności zniszczonego włosa. Stosowany do oporządzania i czyszczenia szaty. Nie poleca się stosowania preparatu podczas wystaw i na pokazach, gdyż pozostawia on okrycie tłustym. Wielu hodowców psów o długiej sierści uważa, że im bardziej tłusty środek do pielęgnacji, tym lepiej. Jest to jednak całkowicie błędne założenie. Nie daje to Państwu żadnych korzyści, jeśli nałożycie "ciężki" olej, który później trzeba będzie usuwać za pomocą detergentów, przez co nie tylko usuniecie nałożony preparat, lecz także naturalne oleje znajdujące się na psiej sierści. Protect-A-Coat jest wykonany przy użyciu najwyższej jakości olejów i może być usunięty za pomocą jednego szamponu o zbalansowanym PH. (nasze szampony nabłyszczające Shine-Onn mają pH 6.5, Dostosowane do skóry psów.)Polecamy używanie dowolnej ilości preparatu, od jednej łyżki do objętości filiżanki, zgodnie z ilością szaty psa (długości i objętości), typem (jedwabista, "wełniana", szorstka czy normalna), fakturą (prosta czy kręcona), wielkością psa i ze środowiskiem, w jakim pies przebywa (czyli goła ziemia, beton, trawa, czy wnętrze domu, itp.). Odpowiednią dla każdego psa ilość trzeba ustalić próbując samemu.Preferujemy czesanie i szczotkowanie okrycia kiedy jest jeszcze wilgotne. Niektórzy wolą je najpierw wysuszyć. Zdajemy sobie sprawę, że kiedy sierści jest mokra, jest bardziej podana na uszkodzenia, więc jesteśmy bardzo uważni, żeby nie szarpać jej i nie rozciągać bardziej, niż to konieczne, szczególnie jeżeli trzeba usunąć jakieś splątane kosmyki. Kiedy szata jest wilgotna, możemy dostrzec każde splątanie, uważamy więc, że jest to bardziej dokładny sposób pielęgnacji. Następnie pozwalamy psu wyschnąć; jeśli chodzi o oporządzanie i czyszczenie okrycia, nie stosujemy suszarek, lecz pozwalamy psu wyschnąć swobodnie. Po tym jak pies całkowicie wyschnie dokładnie całą sierści szczotkujemy i czeszemy metalowym grzebieniem, szukając ponownie jakichś splątań okrycia.

Skład: olej mineralny, parafina mikrokrystaliczna(wazelina), centrimid BP, cetyl, alkohol stearynowy, polisorbat 20, eskalol 507, aromat.

62,00zł PROTECT-A-COAT WHITE 330 ml
92,00zł PROTECT-A-COAT WHITE 530 ml
62,00zł PROTECT-A-COAT YELLOW 330 ml
92,00zł PROTECT-A-COAT YELLOW 530 ml

iwona_k1
Posty: 0
Rejestracja: 19 lip 2016, 18:04

Post autor: iwona_k1 » 14 lis 2016, 18:59

Może mmiał ktoś PROTECT-A-COAT WHITE ??

Odpowiedz